Tusz czarny do drukarek Epson WF-M52xx/57xx, L Ink Black T964140
Symbol: C13T964140
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 718.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T964140
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 718.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 5000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod OEM | C13T964140 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | - WorkForce Pro WF-M5799DWF - WorkForce Pro WF-M5299DW |
| Wysokość opakowania | 164 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 0,39 g |
| Głębokość opakowania | 289 mm |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 40mm |