Uchwyt na 2 monitory TRUST GXT1120 Mara Dual
Symbol: 23941
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23941
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 253.00
| Specyfikacja | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 2,76 kg |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość produktu | 860 mm |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg na blat (2 x 10 kg) |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 16 kg |
| Szerokość | 546mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 247mm |
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.