Uniwersalny adapter do kamery sportowej RAM®
Symbol: RAP-B-202U-GOP1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 96.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAP-B-202U-GOP1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 96.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Adapter do kamery |
| Materiały | Kompozyt |
| Kolor produktu | Czarny |
| Udźwig (Standardowy) | 907,18 g |
| Udźwig (Maksymalny) | 453,59 g |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Rozmiar kulki | B (1") |
| Do zamontowania na | Uniwersalne |
| Kompatybilność | GoPro |
| Waga produktu | 36 g |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 200mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Trzymać z dala od małych dzieci.