V-TONE AG One BB - gitara akustyczna 4/4, blueburst
Symbol: 5908249819184
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5908249819184
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
| Specyfikacja | |
| Zaczepy na pasek | Tak |
| Menzura | 24.8" (63 cm) |
| Płytka maskująca | Nie |
| Cutaway | Tak |
| Materiał podstrunnicy | Tworzywo sztuczne |
| Binding | Rysowany ręcznie |
| Tworzywo boków | Drewno lipowe |
| Tworzywo gryfu | Okoume |
| Materiał blatu | Drewno lipowe |
| Materiał siodełka | ABS |
| Tworzywo części tylnej | Drewno lipowe |
| Materiał mostka | Tworzywo sztuczne |
| Model | Gitara akustyczna |
| Kształt korpusu | Dreadnought |
| Liczba progów | 18 |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Nazwa koloru | Blueburst |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość produktu | 950 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Szerokość | 990mm |
| Długość | 108mm |
| Wysokość | 395mm |