V-TONE EST 22 SB - gitara elektryczna, sunburst
Symbol: 5908249807877
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 779.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5908249807877
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 779.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Płytka maskująca | Tak |
| Materiał korpusu | Phoenix Tree |
| Tworzywo gryfu | Klon |
| Liczba progów | 22 |
| Menzura | 25.78" (65.5 cm) |
| Metoda łączenia gryfu | Bolt-on |
| Przełącznik przetwornika | 5-pozycyjny |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Typ gitary | Gitara elektryczna |
| Kształt korpusu | W stylu Stratocaster |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Szerokość | 1240mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 560mm |
• Regularnie sprawdzaj stan kabli i połączeń elektrycznych.
• Przechowuj w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniu drewna.
• Unikaj dużych zmian temperatury i wilgotności.