VAKOSS ZASILACZ SAMOCHODOWY TP-3268K, 2X GNIAZDO ZAPALNICZKI + 2X USB
Symbol: TP-3268K
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 40.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TP-3268K
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 40.00
| Specyfikacja | |
| Ruchoma końcówka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wyjściowe (max) | 24 V |
| Prąd wyjściowy | 8000 mA |
| Napięcie | 12 - 24 V |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Port USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Ilość portów USB | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Zasada działania | Zasilacz do gniazdka zapalniczki samochodowej |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 170mm |