VERBATIM NAPĘD ZEWNĘTRZNY BLU-RAY X6 ULTRA HD 4K USB-C 3.1 43888
Symbol: 43888
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 905.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43888
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 905.00
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Mechanizm ładujący | Górą |
| Waga produktu | 215 g |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Napęd optyczny | Blu-Ray DVD Combo |
| Interfejs | SATA III |
| Obsługa typów dysków | DVD |
| Obsługa typów dysków | BD-R DL |
| Obsługa typów dysków | BD |
| Obsługa typów dysków | BD-R |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Przeznaczenie | Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
| BD-R szybkość odczytu | 4x |
| prędkość odczytu BD-R Dual Layer | 4x |
| Prędkość zapisu BD-R | 6x |
| szybkość zapisu BD-R Dual Layer | 6x |
| Szerokość | 203mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 180mm |
• Nie otwieraj urządzenia, ponieważ może to naruszyć integralność urządzenia i spowodować utratę gwarancji.
• Zapewnij odpowiednią wentylację, aby zapobiec przegrzewaniu się urządzenia.
• Unikaj narażania napędu na skrajne temperatury, wilgoć i bezpośrednie działanie promieni słonecznych.