Varta 57909 101 111 bank mocy Litowo-polimerowy (LiPo) 20000 mAh Bezprzewodowe ładowanie Biały
Symbol: 57909101111
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 249.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 57909101111
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 249.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność ładowarki | Tracker aktywności, Słuchawki/Zestaw słuchawkowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Smartwatch, Uniwersalne |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 10 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Waga produktu | 438 g |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Zasilanie USB | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |