VetFood NefroActiv wspiera funkcje nerek dla psa i kota 120 kapsułek
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 90 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Popiół surowy | 2,7% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Białko | 60,8% |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.