WHISKAS Mokra Karma dla kota Gal Junior Drób 40x85g
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 97.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 97.00
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 40 x 85 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Białko | 8% |
| Zawartość wilgoci | 84% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 140mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.