Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-053-0 Czarny
Symbol: 53011-053-0
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 195.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53011-053-0
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 195.00
| Specyfikacja | |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Moc | 20 W |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kształt | Owalny |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Waga produktu | 600 g |
| Długość produktu | 245 mm |
| Szerokość produktu | 188 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Akumulator | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 230mm |
• Przed użyciem upewnić się, że waga jest prawidłowo skalibrowana.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.