Waga cyfrowa ZWILLING Enfinigy 53011-054-0 różowa
Symbol: 53011-054-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 226.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53011-054-0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 226.00
| Specyfikacja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Kolekcja | Enfinigy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Jednostka miary | g, lb |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Kształt | Owalny |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Kolor szkła | Biały |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor obudowy | Różowy |
| Materiał górnej powierzchni | Szkło |
| Szerokość produktu | 188 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Moc | 20 W |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 48mm |