Waga kuchenna Adler AD 3166 (kolor czarny)
Symbol: AD 3166
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 63.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 3166
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 63.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Jednostka miary | g, oz, ml, fl |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Pojemność miski | 0,9 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kształt | Owalny |
| Dokładność | 1 g |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Waga produktu | 480 g |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Minutnik | Tak |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | LR03 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnić się, że waga jest prawidłowo skalibrowana. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 190mm |