Waga kuchenna Black+Decker ES9900040B (5kg)
Symbol: ES9900040B
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ES9900040B
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 64.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kształt | Prostokątny |
| Dokładność | 1 g |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Jednostka miary | g, kg, lb, oz |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnić się, że waga jest prawidłowo skalibrowana. |
| Szerokość | 167mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 230mm |