Waga kuchenna Esperanza Bamboo EKS005 (kolor beżowy)
Symbol: EKS005
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 49.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EKS005
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 49.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Kształt | Prostokąt |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Maksymalna waga | 5 kg |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Położenie urządzenia | Blat |
| Jednostka miary | g, kg, lb, oz |
| Wskaźnik poziomu cieczy | Tak |
| Wysoka precyzja | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Dokładność | 1 g |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Liczba baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | 3 x AAA |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 30mm |