Waga kuchenna Esperanza Mango EKS003K (kolor czarny)
Symbol: EKS003K
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 34.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EKS003K
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 34.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Funkcja przeliczania jednostek | Tak |
| Maksymalna waga | 5 kg |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Stopy antypoślizgowe | Tak |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Położenie urządzenia | Blat |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Dokładność | 1 g |
| Zapamiętywanie wagi | Tak |
| Technologia baterii | Lit |
| Rodzaj baterii | CR2032 |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 200mm |