Wedo 212 212 taboret ze schodkiem Polipropylen (PP) Czarny
Symbol: 1042894
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 228.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1042894
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 228.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 246mm |
| Wysokość | 264mm |