Wentylator Esperanza Hurricane EHF001KK (kolor czarny)
Symbol: EHF001KK
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 83.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHF001KK
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 83.00
| Specyfikacja | |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Kąt pochylenia | 90° |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Siatka ochronna | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 50 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 140mm |