Wentylator biurkowy Esperanza Zephyr EHF004WE (kolor biały, kolor szary)
Symbol: EHF004WE
Dostępność: Duża dostępność 93 szt.
Cena: 72.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHF004WE
Dostępność: Duża dostępność 93 szt.
Cena: 72.00
| Specyfikacja | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 90° |
| Stopki | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość prędkości | 2 |
| Liczba łopatek | 3 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Model | Wentylator biurkowy |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Pobór mocy | 30 W |
| Średnica | 23 cm |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 330mm |