Whiskas Saszetka Sos TM Ind/Jag/Kur 12x85g
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 43.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 43.00
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Nie |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Zawartość wilgoci | 83,5% |
| Włókna surowe | 0,25% |
| Białko | 7% |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 95mm |