Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa bezszczotkowa z udarem Energy+ 18V, Li-Ion, bez akumulatora, 58G020 Graphite
Dostępność: Średnia dostępność 39 szt.
Cena: 519.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 39 szt.
Cena: 519.00
| Specyfikacja | |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Wbudowane światło | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Wiercenie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Liczba biegów | 2 |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 500 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 58 N·m |
| Minimalna szerokość szczęk | 2 mm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Moment obrotowy (min.) | 38 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1700 RPM |
| Częstotliwość udaru (uderzeń/min) | 25500 spm |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Szerokość | 202mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 202mm |