Worek treningowy 15 kg HMS WBF15
Symbol: 17-63-003
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 564.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17-63-003
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 564.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Moro |
| Materiał wypełniający | Piasek |
| Materiały | Skóra ekologiczna |
| Przeznaczenie | Ćwiczenia siłowe |
| Długość produktu | 730 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 430mm |