Wyciskarka do cytrusów ADLER AD 4012
Symbol: AD 4012
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 91.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 4012
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 91.00
| Specyfikacja | |
| Odczepiany pojemnik na miąższ | Tak |
| Typ produktu | Wyciskarka do cytrusów |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Miarka | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika na sok | 1,2 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Moc | 40 W |
| Moc maksymalna | 60 W |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
| Wyciskarka do cytrusów | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 170mm |
• Wyłączać urządzenie przed czyszczeniem lub konserwacją.
• Trzymać urządzenie z dala od dzieci.
• Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach.