Wyciskarka do cytrusów Taurus Easy Press 600 (600W)
Symbol: 924257000
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 321.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 924257000
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 321.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pojemnika na sok | 0,65 l |
| Ciągłe uzupełnianie | Tak |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Brązowy |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ produktu | Sokowirówka odśrodkowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Moc | 600 W |
| Przyssawki | Tak |
| Ilość szyszek prasowych | 2 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 225mm |