Wyposażenie biurka w pojedynczy silnik elektryczny 70Kg gr lite Handel detaliczny (Spedytor)
Symbol: 650811
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2307.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 650811
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2307.00
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Domowe biuro, Biuro |
| Model | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości | 680 - 1180 mm |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Typ blatu | Matowy |
| Kształt nóg (podstawy) | Nogi w kształcie T |
| Materiał blatu | Plastik |
| Materiał ramy | Stal nierdzewna |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 26,5 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wymiary blatu (SxG) | 1200 x 600 mm |
| Głębokość produktu | 1180 mm |
| Wysokość produktu | 1200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29,1 kg |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 1295 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |