Wyposażenie ramy biurka w potrójny silnik elektryczny o udźwigu 150 kg w kształcie litery L
Symbol: 650821
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 6025.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 650821
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 6025.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Rama stołu |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Biały |
| Materiały | Metal |
| Wysokość produktu | 645 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 45 kg |
| Szerokość produktu | 1801 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48,5 kg |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |