XBLITZ X-RUNNER 2, SKŁADANA DOMOWA BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 2W1
Symbol: X-RUNNER2
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1852.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: X-RUNNER2
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1852.00
| Specyfikacja | |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Korekta nachylenia | Tak |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Liczba pozycji nachylenia | 9 |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Dedykowana aplikacja | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Nachylenie |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Moc silnika | 2,5 hp |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Wysokość po złożeniu | 16,5 cm |
| Wysokość produktu | 1145 mm |
| Głębokość produktu | 1110 mm |
| Szerokość po złożeniu | 61 cm |
| Głębokość po złożeniu | 131,1 cm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Klucz bezpieczeństwa w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 27 kg |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 1290mm |
| Wysokość | 170mm |
KGK TREND Sp. z o.o.
Ujastek 5b,
31-752 Kraków
Poland
info@kgktrend.pl