XD DESIGN PLECAK ANTYKRADZIEŻOWY BOBBY FLEX GYM BAG CZARNY P/N: P705.801
Symbol: P705.801
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 448.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P705.801
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 448.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyposażenie plecaka | Zintegrowany port USB |
| Wyposażenie plecaka | Regulowane i wyściełane szelki |
| Wyposażenie plecaka | Panel organizacyjny |
| Wyposażenie plecaka | System mocowania na rączce teleskopowej większego bagażu |
| Wyposażenie plecaka | Kieszenie chronione RFID |
| Wyposażenie plecaka | Wyściełana komora na tablet do 12,9 " |
| Wyposażenie plecaka | Ukryte kieszenie |
| Wyposażenie plecaka | Konstrukcja antykradzieżowa z ukrytym zamkiem błyskawicznym |
| Wyposażenie plecaka | Wyściełana komora na laptopa do 15,6" |
| Wyposażenie plecaka | Wyściełane plecy z oddychającej tkaniny |
| Wyposażenie plecaka | Praktyczne kieszenie z siatki |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Głębokość | 14 cm |
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Pojemność | 24 l |
| Szerokość (cm) | 30 cm |
| Wysokość (cm) | 46 cm |
| Szerokość | 497mm |
| Długość | 324mm |
| Wysokość | 178mm |