Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Titanium
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1579.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1579.00
| Specyfikacja | |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szerokość produktu | 78,1 mm |
| Wysokość produktu | 163,6 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Głębokość produktu | 7,78 mm |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Gęstość pikseli | 447 ppi |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Głębia kolorów | 12 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Przekątna ekranu | 17,4 cm (6.83") |
| Rozdzielczość | 2772 x 1280 px |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Rodzaj baterii | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 20 Mpix |
| Zoom optyczny | 4x |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Ogniskowa tylnej kamery | 9,2 cm |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.4" |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu - tył | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 200 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Czas pracy baterii na cykl | 3650 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 47mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia.
• Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia.
Xiaomi Technology Polska Sp. z o.o.
Postępu 14b
02-676 Warszawa
Poland
service.pl@support.mi.com