Yamaha F310 Tobacco Brown S - Gitara akustyczna
Symbol: GF310TBSII
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 926.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GF310TBSII
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 926.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Tworzywo strunnika | Urea |
| Tworzywo gryfu | Rosewood + Walnut |
| Tworzywo boków | Nato/Okoume |
| Wykończenie gryfu | Matowy |
| Skala | 65 cm |
| Tworzywo części tylnej | Nato, Okoume |
| Płytka maskująca | Tak |
| Tworzywo siodełka | Urea |
| Promień podstrunnicy | 40 cm |
| Szerokość siodełka | 4,3 cm |
| Materiał tunera gitarowego | Odlewany chrom |
| Tworzywo mostka | Rosewood + Walnut |
| Materiał blatu | Świerk |
| Tworzywo szyjki | Nato |
| Kolor inkustracji otworu rezonansowego | Czarny/Biały |
| Kształt korpusu | Traditional Western |
| Ilość strun | 6 strun(y) |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Odstępy między strunami | 1,1 cm |
| Typ gitary | Gitara akustyczna |
| Długość produktu | 1038 mm |
| Szerokość produktu | 412 mm |
| Głębokość korpusu (w najwęższym punkcie) | 10 cm |
| Długość pudła rezonansowego | 50,5 cm |
| Głębokość korpusu (w najszerszym punkcie) | 11,8 cm |
| Walizka | Nie |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 1065mm |
• Przechowywać w suchym miejscu, aby uniknąć uszkodzeń.
• Unikać ekstremalnych temperatur, które mogą uszkodzić instrument.
• Regularnie konserwować i sprawdzać stan strun oraz korpusu, aby zapewnić odpowiednią jakość dźwięku.