Yamaha TRBX174BL Black - Gitara basowa
Symbol: TRBX174
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1418.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRBX174
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1418.00
| Specyfikacja | |
| Płytka maskująca | Nie |
| Materiał podstrunnicy | Palisander |
| Menzura | 34" (863.6 mm) |
| Liczba progów | 24 |
| Metoda łączenia gryfu | Bolt-on |
| Promień podstrunnicy | 25 cm (10") |
| Tworzywo szyjki | Klon |
| Tworzywo gryfu | Klon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Black |
| Materiał korpusu | Mahoń |
| Przeznaczona dla | Praworęcznych |
| Ilość strun | 4 strun(y) |
| Odstępy między strunami | 1,9 cm |
| Typ gitary | Elektryczna gitara basowa |
| Szerokość podstrunnicy (12-ego progu) | 5,64 cm |
| Grubość podstrunnicy (1-ego progu) | 2,1 cm |
| Szerokość podstrunnicy (0-ego progu) | 4 cm |
| Zakres grubości strun (min - max) | 0, 045 - 0,105 mm |
| Grubość podstrunnicy (12-ego progu) | 2,44 cm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 463mm |
| Wysokość | 103mm |
• Przechowuj w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniu drewna.
• Regularnie sprawdzaj stan kabli i połączeń elektrycznych.
• Unikaj dużych zmian temperatury i wilgotności.