ZIPRO FORCE Orbitrek elektromagnetyczny Czarny
Symbol: 35658855
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 4582.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 35658855
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 4582.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Liczba programów użytkownika | 5 |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Przeznaczenie | Dom |
| Liczba programów | 10 |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Zmienny opór | Tak |
| Uchwyt na butelkę | Tak |
| Liczba poziomów oporu | 32 |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Model | Orbitrek elektromagnetyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odległość pomiędzy pedałami | 10 cm |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu | 1770 mm |
| Głębokość produktu | 1700 mm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Waga produktu | 87,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 101,5 kg |
| Głębokość opakowania | 1850 mm |
| Wysokość opakowania | 970 mm |
| Szerokość opakowania | 575 mm |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie, Dystans, Prędkość, Czas, Watt |
| Szerokość | 970mm |
| Długość | 1850mm |
| Wysokość | 580mm |