Zapach do pralek ELECTROLUX E2WASF00
Symbol: E2WASF00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E2WASF00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Zapach | Cytrus |
| Zapach | Zielona herbata |
| Typ produktu | Zapach do pralek |
| Przeznaczenie | Sprzęt AGD |
| Najlepsze zastosowania | Pralka |
| Pojemność | 300 ml |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 55mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Substancje niebezpieczne dla środowiska - nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.