Zaparzacz BIALETTI Moka Express (kolor srebrny)
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 119.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 119.00
| Specyfikacja | |
| Kolekcja | Moka Express |
| Typ produktu | Kawiarka moka |
| Pojemność w filiżankach | 3 filiżanki |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pojemność | 0,2 l |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Certyfikaty | CE |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 170mm |
• Przestrzegaj zaleceń dotyczących bezpiecznego użytkowania, aby uniknąć ryzyka poparzenia.
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Przed czyszczeniem zawsze odłącz urządzenie od zasilania.