Zaparzacz do herbaty Rommelsbacher TA 1200 1L 1200W Czarny, Biały
Symbol: TA 1200
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 596.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TA 1200
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 596.00
| Specyfikacja | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła | Tak |
| Pojemność | 1 l |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1200 W |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 215 x 253 x 383 mm |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 250mm |