Zaparzacz do kawy AeroPress Go Travel Coffee Press
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 204.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 204.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 3 filiżanki |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Typ kontroli | Niedostępny |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Szerokość | 111mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 157mm |
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Przestrzegaj zaleceń dotyczących bezpiecznego użytkowania, aby uniknąć ryzyka poparzenia.
• Przed czyszczeniem zawsze odłącz urządzenie od zasilania.