Zasilacz Chieftec VITA Series 850W BPX-850-S
Symbol: BPX-850-S
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 376.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BPX-850-S
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 376.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 850 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | PS/2 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Długość kabla płyty głównej | 65 cm |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 mm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 210mm |