Zbiornik z atramentem Canon PFI-1300 PBK - Photo black - Oryginał (0811C001AA)
Symbol: 0811C001AA
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 915.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0811C001AA
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 915.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 330 ml |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny fotograficzny |
| Kompatybilność | imagePROGRAF Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S, Pro-6000S |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 191mm |