Zegarek Garmin Forerunner 55 42mm Turkusowy
Symbol: 010-02562-12
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 910.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-02562-12
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 910.00
| Specyfikacja | |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Jakość snu | Tak |
| Kalendarz polowań/brań ryb | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Stoper | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Programowanie treningu | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Rozmiar obudowy zegarka | 42 mm |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kolor paska | Turkusowy |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Rozmiar nadgarstka | 126 - 203 mm |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Akwamarynowy |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kształt | Okrągły |
| Akumulatorek | Tak |
| Żywotność baterii | 200 h |
| Żywotność baterii | 14 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 20 h |
| Grubość | 1,16 cm |
| Waga produktu | 37 g |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Rozdzielczość | 208 x 208 px |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,04" |
| Aplikacje sportowe | Connect IQ |
| System operacyjny | Android, iOS |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 140mm |