Zegarek Garmin Garmin Forerunner 265S Czarny
Symbol: 010-02810-13
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2533.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-02810-13
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2533.00
| Specyfikacja | |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Fitness |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Alarm | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Termometr | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Stoper | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Kolor obudowy zegarka | Szary |
| Materiał obudowy | Polimer wzmocniony włóknem szklanym (GFRP) |
| Rozmiar obudowy zegarka | 42 mm |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar nadgarstka | 115 - 178 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Kolor paska | Żółty |
| Kolor paska | Czarny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 15 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 24 h |
| Grubość | 1,29 cm |
| Waga produktu | 39 g |
| Głębokość produktu | 41,7 mm |
| Szerokość produktu | 41,7 mm |
| GPS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Pamięć Flash | 8 GB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,1" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 px |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 75mm |