Zegarek Garmin Venu 3S 41mm Soft Gold
Symbol: 010-02785-55
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 2218.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-02785-55
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 2218.00
| Specyfikacja | |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Test fitness | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Alarm | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Barometr | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Termometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Odpinany pasek | Tak |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Rozmiar obudowy zegarka | 41 mm |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Kolor obudowy zegarka | Złoto |
| Tworzywo paska | Skóra |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Rozmiar nadgarstka | 110 - 175 mm |
| Maksymalna długość paska | 17,5 cm |
| Minimalna długość paska | 11 cm |
| Kolor paska | Złoto |
| Kształt | Okrągły |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 21 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 10 dni |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,04 cm |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Nie |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 94mm |
| Wysokość | 73mm |