Zestaw 3 szklanych pojemników GEFU PANTRY G-12807
Symbol: G-12807
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 262.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: G-12807
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 262.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Prostokątny |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Pojemność | 1,4 l |
| Model | Zestaw |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Szkło, Plastik, Silikon, Stal nierdzewna |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Ilość sztuk | 3 |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 216mm |
| Wysokość | 122mm |
• Nie używać pojemników z widocznymi pęknięciami lub uszkodzeniami.
• Pojemniki szklane mogą się nagrzewać; zachować ostrożność przy dotykaniu gorących powierzchni.
• Unikać gwałtownych uderzeń, aby uniknąć pęknięcia szkła.