Zestaw TP-LINK TL-WPA7619 - 1000 Mbps - IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 5 (802.11ac)
Symbol: TL-WPA7619 KIT
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 533.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-WPA7619 KIT
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 533.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standard PowerLine | HomePlug AV2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 300 m |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wtyczka | Typ E / F |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 1901 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Modulacja | OFDM |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Ilość sztuk | 2 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Szerokość | 232mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 190mm |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com