AGFEO Infinity Basis-Station Stacja bazowa
Symbol: 6101788
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 974.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6101788
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 974.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Stacja bazowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pasmo częstotliwości | 1.88 - 1.9 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 200 m |
| Kompatybilność z marką | AGFEO |
| Kompatybilność | Headset Infinity |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 276 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 45 °C |
| Ilość portów USB | 1 |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 210mm |