AKUMULATOR AGM VOLT VPRO 12V 18 Ah VRLA
Symbol: VOLT VPRO 18AH
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 262.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VOLT VPRO 18AH
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 262.00
| Specyfikacja | |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 4,5 A |
| Maksymalny prąd rozładowania | 225 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 18 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Długość produktu | 180 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 77mm |
| Długość | 167mm |
| Wysokość | 181mm |
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne.
• Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora.
• Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
VOLT Polska Sp. z o.o
Świemirowska 3
81-877 Sopot
Poland
kontakt@voltpolska.pl