ALANTEC MODUŁ KEYSTONE RJ45 STP KAT.6A BEZNARZ.
Symbol: MB005-1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB005-1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Rozmiar przewodu AWG | 22/24 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 20mm |