ANIMONDA Grancarno Adult łosoś i szpinak 400g
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 21.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 21.00
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Łosoś |
| Smak karmy | Szpinak |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Pojemność | 400 g |
| Ilość | 1 |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 75mm |