Actis KH-951YR Tusz (zamiennik HP 951XL CN048AE; Standard; 25 ml; żółty)
Symbol: KH-951YR
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 37.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-951YR
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 37.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kod OEM | HP 951XL CN048AE |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Zastępuje | HP 951XL |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Pojemność kolorowego tuszu | 25 ml |
| Kompatybilność | HP Officejet Pro: 8100, ePrinter 8100, 8600, 8600 Plus, 8610, 8620, 251DW, 276DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Klasa | A |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Standard |
| Funkcje techniczne | Kartridż z czipem |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 32mm |