Tusz ACTIS KH-655BKR (zamiennik HP 655 CZ109AE; Standard; 20 ml; czarny)
Symbol: KH-655BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 32.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-655BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 32.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | HP |
| Zastępuje | HP 655 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | CZ109AE |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 20 ml |
| Kompatybilność | HP Deskjet Ink Advantage: 3525, 4615, 4625, 5525, 6525. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Standard |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 110mm |