Activejet AC-G41M Tusz Buteleczka z atramentem (zamiennik Canon GI-41M 4544C001; Supreme; 70 ml; czerwony)
Symbol: AC-G41M
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC-G41M
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 25.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Pojemność kolorowego tuszu | 70 ml |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Fioletowy |
| Zastępuje | Canon GI-41M 4544C001 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kod OEM | Canon GI-41M 4544C001 |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: G1420, G1430, G1460, G2420, G2430, G2460, G2470, G3420, G430, G3460, G3470, G3471, G3472, G3480, G4470. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Funkcje techniczne | Bottle |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |